درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل با بهترین
  • کیفیت
  • قیمت
  • پشتیبانی


بهترین قیمت

فروشگاه اکسسوری تلاش دارد که محصولات خود را با بهترین قیمت به مشتریان عرضه کند. ما پایین‌ترین قیمت محصولاتمان را در بازار تضمین می‌کنیم.

تضمین کیفیت

کلیه محصولات وب‌سایت اکسسوری اصل بوده و از تولید‌کنندگان معتبر تامین شده است. بنابراین کیفیت و اصل بودن کلیه محصولات تضمین می‌شود.

تحویل سریع سفارشات

کلیه سفارشات ثبت شده بین 24 تا 72 ساعت کاری به مشتریان عزیز در سراسر کشور تحویل می گردد.مشتریان عزیز در تهران در صورت نیازمندی به تحویل در کمتر از 2 ساعت می توانند با تماس با پشتیبانی و درخواست تحویل فوری با پرداخت هزینه ، کالاها را سریع تر دریافت نمایند.

پشتیبانی و پیگیری سفارشات

کلیه محصولات وب‌سایت اکسسوری مطابق قوانین ، امکان بازگشت کالا را دارند و ما همواره آماده پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات شما خواهیم بود.

تنوع شیوه‌های پرداخت

جهت رفاه مشتریان گرامی ، این امکان فراهم شده است که مشتریان بتوانند کلیه محصولات را از طریق پرداخت اینترنتی و یا واریز به شماره حساب و یا کارت به کارت پرداخت و خریداری نموده و به زودی خرید از طریق پرداخت درب منزل نیز فراهم خواهد گردید.

ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا

به منظور کسب رضایت حداکثری مشتریان گرامی ، کلیه محصولات، دارای ضمانت ۷ روزه بازگشت مطابق قوانین بازگشت کالا می باشند ؛ تا کاربران با اطمینان خاطر خرید‌های خود را انجام دهند.