بزرگترین وارد کننده لوازم جانبی موبایل

در حال حاضر واردات لوازم جانبی موبایل به عنوان یک پل ارتباطی میان فروشنده لوازم جانبی و خریدار لوازم جانبی موبایل محسوب میشود. عمده فروشی لوازم جانبی موبایل اکسسوری به عنوان بهترین وارد کننده لوازم جانبی موبایل از کشور چین با قیمت هایی حتی پایین تر از کف بازار، در خدمت عمده فروشان عزیز است.

یکی از خط مشی های اصلی Axessory  در فروش عمده لوازم جانبی واردات کابل و شارژر عمده، گلس و محافظ صفحه نمایش موبایل، قاب و محافظ گوشی با نازل ترین قیمت و به جهت کاهش هزینه های خرید عمده فروشان عزیز است.

در حال حاضر مدل‌های بسیار متنوعی از گلس و محافظ صفحه نمایش موبایل وجود دارد. این مدل‌ها به لحاظ جنس متریال و نوع مدل گوشی موبایل با یکدیگر بسیار متفاوتند. برخی ها دارای متریال سرامیک نشکن هستند مانند گلس سرامیکی. همچنین برخی دیگر از جنس شیشه‌های بسیار مقاوم و حرارت دیده هستند مانند گلس‌ حرارتی.

به وضوح و به لحاظ علمی اثبات شده که انواع گلس‌های Tempered یا حرارتی امروزه یکی از مقاوم ترین انواع محافظ نمایش گوشی هستند و به عبارتی ارزش خرید دارند.

از دیگر انواع گلس می‌توان به گلس های پرایوسی، گلس‌های UV، گلس های ضد ضربه و نشکن TPU، انواع گلس‌ گیمینگ و 9H مات اشاره کرد.

امروزه لزوم داشتن یک شارژر و کابل خوب بر هیچ‌کس پوشیده نیست. استفاده از یک شارژر و کابل مناسب علاوه بر این‌که باتری گوشی را حفظ می‌کند؛ باتری را با سرعت و کیفیت بالاتری نیز شارژ خواهد کرد. کابل شارژ بی‌کیفیت علاوه بر آسیب رساندن به گوشی مشکلاتی از قبیل باد کردن باتری گوشی، داغ شدن گاه و بی‌گاه گوشی، شارژ نشدن گوشی حتی شارژ خالی کردن سریع گوشی موبایل شما را در پی خواهد داشت.

انواع کابل شارژهای عرضه شده در فروشگاه آنلاین لوازم جانبی موبایل اکسسوری عبارتست از:

کابل شارژ Micro-USB

کابل شارژ تایپ C

کابل شارژ Lightning

من حیث مجموع از خصوصیات بهترین وارد کننده لوازم جانبی موبایل در درجه اول ارائه کالایی با قیمت مناسب در درجه دوم کیفیت بسیار مناسب و درخور کالا، حفظ کیفیت محصول از زمان سفارش تا تحویل کالا و ضمانت بازگشت وجه در صورت ارائه کالایی که مد نظر خریدار نبوده از سایر وجوه اهمیت است.