بهترین محافظ های صفحه نمایش آیفون 13 در سال 2022

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون 13

بهترین محافظ های صفحه نمایش آیفون 13 در سال 2022

زمان مطالعه: 6 دقیقه

مقدمه

چرا برای آیفون خود به محافظ صفحه نمایش نیاز دارید؟

همگی میدانید که در صورتی که صفحه موبایل آسیب ببیند باید برای مدتی بدون گوشی هوشمند بمانید. ساده ترین راه برای جلوگیری از این اتفاق، یک کیس بسیار مناسب، یک محافظ صفحه یا هر دو است.

مطمئناً، می‌توانید یک کیف مدل دفتر یادداشتی را انتخاب کنید که صفحه را بپوشاند، اما این موارد ضخامت آیفون شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند. اگر آیفون بزرگ‌تری دارید، احتمالاً جیب‌تان تا حد زیادی اشغال شده. یک محافظ صفحه نمایش می تواند بدون افزودن حجم اضافی از آیفون 13 شما محافظت کند.

یک محافظ صفحه نمایش خوب از بخشی از صفحه نمایش شما محافظت می کند که یک کیس قادر به محافظت از آن نیست – این همون پوشش اولئوفوبیک. اپل نمایشگرهای آیفون را با یک لایه مخصوص پوشش می دهد تا از آسیب دیدن چربی پوست جلوگیری کند. این پوشش می تواند در طول زمان با استفاده مداوم از آن از بین برود.

محافظ های صفحه اغلب لایه اولئوفوبیک مخصوص به خود را دارند، به این معنی که اثر انگشت روی آن باقی نمیماند. مهمتر از آن، به دلیل ماهیت خود، محافظ های صفحه نمایش نیز قابل تعویض هستند. اگر به صفحه نمایش خود آسیب زدید یا پوشش اولئوفوبیک شما از بین رفت، باید مجدد گلس خود را تعویض کنید.

نکته مهم دیگر قسمت دیگر آیفون شماست. این قسمت را که از شیشه ساخته شده است، مانند لنز دوربین، فراموش نکنید. چون لنزهای آیفون بزرگ و آسیب پذیرند و باید حتما محافظت شوند.

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون 13: Spigen Glas.tR EZ Fit

محافظ صفحه نمایش آیفون 13 اسپیگن

مزایا:

✓ درجه سختی 9H

✓ دارای ابزار نصب سریع

✓ پوشش اولئوفوبیک ضد اثر انگشت

معایب:

✗ پارچه موجود پاک کردن می تواند پرز از خود باقی بگذارد

هنگامی که صحبت از محافظ صفحه نمایش شیشه سکوریت شده به میان می آید، سختی مهم ترین مزیت است، زیرا میزان محافظت شما را تعیین می کند. Spigen Glas.tR EZ Fit دارای سختی 9H است که بهترین چیزی است که در یک محافظ صفحه می بینید.

یکی دیگر از ویژگی های Spigen Glas.tR EZ Fit پوشش اولئوفوبیک است که سطح را فاقد اثر انگشت نگه می دارد. محافظ صفحه روی صفحه نمایش آیفون شما نیز اثری باقی نمی گذارد.

قرار دادن محافظ صفحه نمایش کمی دشوار است، حتی اگر دست‌هایتان خیلی ثابت باشد. برای اطمینان از عملکرد عالی Glas.tR EZ Fit، اسپیگن یک قاب نصب قرار داده است. فقط باید محافظ صفحه را در ابزار قرار دهید، سپس گوشی خود را داخل آن، سمت نمایشگر به سمت پایین قرار دهید. این وسیله تراز کامل و نصب آسان گلس را ممکن میسازد.

اگر می خواهید بیشتر از صفحه نمایش خود محافظت کنید، به یک قاب نیز نیاز دارید. اسپیگن تضمین می‌کند که این محافظ صفحه با هر یک از قاب‌های آیفون 13 کار می‌کند.

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون 13 اسپیگن به گونه ای طراحی شده است که به جای آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی شما، آسیب ببیند. این بدان معنی است که با گذشت زمان، باید آن را جایگزین کنید. خوشبختانه، Spigen دارای دو محافظ صفحه نمایش در بسته است، بنابراین شما می توانید آن را هر زمانی که خواستید تغییر دهید.

بهترین محافظ صفحه نمایش مقرون به صرفه آیفون 13: محافظ صفحه نمایش شیشه ای Supershieldz

محافظ صفحه نمایش آیفون 13 سوپر شیلدز

مزایا:

✓ لبه های گرد 2.5 بعدی حسی عالی را به کاربر منتقل میکند

✓ سه محافظ صفحه نمایش برای اکثر مدل های آیفون 13 گنجانده شده است

✓ درجه سختی 9H

معایب:

✗ بدون ابزار نصب است

محافظ صفحه نمایش شیشه ای Supershieldz از نظر قیمتی کمی مقرون به صرفه تر است، اما این بدان معنا نیست که این شرکت در زمینه حفاظت کوتاهی کرده است. مانند بهترین انتخاب کلی ما، محافظ صفحه نمایش Supershieldz از شیشه ای با درجه سختی 9H ساخته شده است.

 

خرید عمده گلس همین الان از AXESSORY

محافظ‌های صفحه همیشه صاف‌ترین لبه‌ها را ندارند، در این حالت استفاده از تلفن همراه راحت‌تر است. محافظ صفحه سوپر شیلدز از چیزی که آن را لبه های گرد  2.5Dمی نامند استفاده می کند. این کار باعث می‌شود انگشتان یا ناخن‌های شما به انتهای محافظ صفحه نخورند و استفاده از آیفون 13 را نیز راحت‌تر می‌کند.

مانند تمام محافظ‌های شیشه‌ای، سوپرشیلدز نیز آبگریز است، به این معنی که آب به صفحه نمایش گوشی شما نمی‌رسد. همچنین اولئوفوبیک است و اثر انگشت روی محافظ نمایش شما و همچنین صفحه نمایش آیفون شما باقی نمیماند.

برخلاف Spigen، هیچ ابزار نصبی برای محافظ صفحه نمایش Supershieldz وجود ندارد. با این حال، این شرکت یک ویدیوی آموزشی ارائه می دهد تا به شما کمک کند محافظ صفحه را به درستی نصب کنید.

هزینه کمتر تنها مزیت این محافظ نمایش نیست. سوپرشیلدز در یک بسته سه تایی عرضه می‌شود، به این معنی که گوشی خود را برای مدت طولانی‌تری محافظت خواهید کرد. البته، گلس برای نسخه آیفون 13 مینی فقط در یک بسته دوتایی عرضه می شود.

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون 13: Supershieldz High Definition Clear Shield (PET)

 

محافظ صفحه نمایش آیفون 13 سوپر شیلدز پت

مزایا:

✓ نسبت به لمس حساس تر از محافظ صفحه نمایش شیشه ای حرارتی

✓ نصب آسان

✓ شش محافظ صفحه در هر بسته

معایب:

✗ به اندازه شیشه حرارت دیده محافظت نمی کند

همه خواهان محافظ نمایش شیشه ای حرارت دیده یا Tempered نیستند. اگر به دنبال چیزی مقرون به صرفه تر هستید، محافظ صفحه نمایش Supershieldz High Definition Clear Shield را در نظر بگیرید.

محافظ های صفحه نمایش PET نسبت به گزینه های شیشه سکوریت کمتر قابل مشاهده هستند. اگر از طرفداران ظاهر محافظ صفحه نمایش شیشه سکوریت شده نیستید، PET یک گزینه عالی است. این نوع گلس در برخی مدل ها و نمونه ها نسبت به محافظ حرارتی بهتر عمل میکند.

اگر این محافظ اگرچه شیشه ای نیست اما قدیمی هم نیست. محافظ های قدیمی معمولاً از TPU ساخته شده بودند که حس لاستیکی خاصی را به مخاطب منتقل میکرد. در مقابل، یک محافظ صفحه نمایش PET نرم تر به نظر می رسد، بیشتر شبیه نمایشگر آیفون است تا یک تکه اضافه وصل شده به گوشی شما.

Supershieldz از یک فیلم PET ژاپنی استفاده می کند که شرکت می گوید پس از برداشتن هیچ اثری روی موبایل باقی نمی گذارد. نصب محافظ‌های صفحه PET معمولاً راحت‌تر از مدل‌های شیشه سکوریت است، اگرچه باید به دقت مراقب حباب ها باشید.

نگران نصب اشتباه گلس خود نیز نباشید. سپر شفاف Supershieldz با وضوح بالا (PET) نه تنها بسیار مقرون به صرفه است، بلکه 6 عدد از آنها را در یک بسته دارد، صرف نظر از اینکه کدام مدل آیفون 13 را دارید.

Supershieldz High Definition Clear Shield (PET) برای iPhone 13 و 13 Pro، iPhone 13 Pro Max و iPhone 13 Mini موجود است.

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون 13: محافظ حریم شخصی شیشه ای PULEN

 

محافظ صفحه نمایش آیفون 13 پلوئن

مزایا:

✓ از دیدن صفحه نمایش شما توسط غریبه های اطراف جلوگیری می کند

✓ شامل محافظ صفحه نمایش شیشه ای و فیلم حفظ حریم خصوصی است

✓ ابزار نصب گنجانده آسان دارد

معایب:

✗ صفحه نمایش حریم خصوصی روشنایی صفحه گوشی را کاهش می دهد

آیا اغلب با اطلاعات حساسی در گوشی خود سروکار دارید یا ترجیح می دهید غریبه های نزدیک نتوانند پیامک های شما را بخوانند؟ محافظ شیشه ای PULEN گزینه مناسبی برای شماست.

همانطور که از نام آن پیداست، این محافظ صفحه از شیشه سکوریت شده یا Tempered با کیفیت ساخته شده است. به طور خاص، شامل یک لایه فیلم اضافی برای حفظ حریم خصوصی است. این امر زاویه دید نمایشگر شما را به حدود 45 درجه کاهش می دهد. اساساً، صفحه نمایش شما تنها زمانی کاملاً قابل مشاهده است که مستقیماً از جلو نگاه کنید.

 

پخش عمده لوازم جانبی موبایل AXESSORY

PULEN در مورد ویژگی های حفاظتی واقعی محافظ صفحه نیز کوتاهی نکرده است. لایه شیشه سکوریت دارای سختی 9H است، بنابراین مانند هر گزینه دیگری بادوام است

مانند Spigen، PULEN دارای ابزاری برای آسان کردن نصب است. محافظ صفحه و فیلم را در داخل ابزار قرار دهید، سپس آیفون خود را داخل آن، سمت نمایشگر به سمت پایین قرار دهید.

باید به این نکته اشاره کنیم که اگرچه لایه شیشه سکوریت شده بر روشنایی تأثیر نمی گذارد، فیلم حفظ حریم خصوصی تأثیر خواهد گذاشت. این برای ویژگی‌های حریم خصوصی ضروری است، اما می‌توانید با افزایش روشنایی خود با آن مقابله کنید، اما ممکن است در نتیجه مقداری از عمر باتری را از دست بدهید.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای PULEN دارای دو لایه شیشه سکوریت و فیلم در هر بسته است.

شما می توانید محافظ صفحه نمایش شیشه ای PULEN را برای آیفون 13 و آیفون 13 پرو خریداری کنید.

جمع بندی

بهترین برند های محافظ صفحه نمایش آیفون 13 در سال 2022 در این مقاله عنوان شد. تا جاییکه امکان داشت سعیی کردیم شما را با مقاوم ترین انواع محافظ آشنا کنیم امید است این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی از پایین این پست با ماا در ارتباط باشید یا از طریق شماره های زیر با همکاران بخش فروش لوازم جانبی عمده اکسسوری در تماس باشید:

02191070791

09426000006

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.