چگونه یک گلس موبایل را به اصولی‌ترین صورت ممکن، جدا کنیم؟

مراحل جدا کردن گلس موبایل

چگونه یک گلس موبایل را به اصولی‌ترین صورت ممکن، جدا کنیم؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه

مقدمه

بعد از حل مسأله پیدا کردن بهترین گلس موبایل برای گوشی خود و آموزش دیدن برای نصب گلس، حتماً باید در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز داشته باشید گلس موبایل خود را به دلیل آسیب دیدگی یا دلایل شخصی تعویض کنید. در این مقاله فروشگاه عمده لوازم جانبی موبایل اکسسوری به طور اختصاصی به شما آموزش دهد که چگونه یک گلس حرارت دیده یا نانو جامد را بدون دردسر و آسیب رساندن به تلفن خود در کم‌ترین زمان ممکن جدا کنید.

مراحل زیر را با ما دنبال کنید:

در گام اول :

مراحل جدا کردن گلس موبایل

مانند هر پروژه دیگر ابتدا تجهیزات و وسایل لازم برای جدا سازی را آماده کنید. خوشبختانه وسایل لازم برای جدا کردن محافظ نمایش گوشی در هر خانه‌ای یافت می‌شود

تجهیزات مورد نیاز:

یک خلال دندان

یک کارت عابر بانک یا کارت ویزیت

سشوار (اختیاری)

دستمال مرطوب و الکل و پارچه میکروفیبر (اختیاری)

 در گام دوم:

مراحل جدا کردن گلس موبایل

با استفاد از یک جسم نوک تیز مانند خلال دندان یا ناخن با دقت از گوشه سمت راست گوشی خود شروع به بلندکردن گلس خود کنید. دقت کنید تا اندازه‌ای گلس را بلند کنید که بتوانید کارت ویزیت را زیر آن جاسازی کنید.

نکته کلیدی* اگر در قرار دادن خلال دندان زیر موبایل خود مشکل دارید سعی کنید با استفاده از یک سشوار به آرامی و با فاصله شروع به گرم کردن گلس خود کنید. در ین صورت گلس کمی شل شده و جا باز می‌کند ( دقت داشته باشید گرمای سشوار فقط برای شل شدن گلس است و نیاز به گرمای زیادی نیست)

 در گام سوم:

مراحل جدا کردن گلس موبایل

لبه‌ها را شل کنید. بعد از این‌که گوشه گلس موبایل شل شد. یک کارت اعتباری را زیر آن جا دهید؛ به آرامی تقریباً 2/1 آن را به سمت مرکز تلفن همراه قرار دهید. سپس کارت اعتباری را دور کل گوشی حرکت دهید تا دوباره به موقعیت اولیه برگردید. این فرآیند را یک بار دیگر برای جاگیری خوب کارت و جدا شدن لبه‌های گلس موبایل انجام دهید.

در گام چهارم:

 

مراحل جدا کردن گلس موبایل

به آرامی محافظ نمایش موبایل را جدا کنید. در حالی‌که کارت هنوز بالای گوشی شما قرار دارد به آرامی کارت را به سمت پایین تلفن بکشید. و کارت را به سمت انتهای گوشی موبایل زیر گلس بکشید. نکته اصلی این مرحله این است که کار به آرامی و آهستگی انجام شود. آهسته انجام دادن باعث می‌شود که از ایجاد فشار زیاد به گلس جلوگیری شود. این کار تا جای ممکن از خم شدن یا شکستن و ترک برداشتن گلس که باعث آسیب به تلفن شما می‌شود جلوگیری می‌کند.

 

همچنین بخوانید: معرفی 5 فروشگاه عمده برتر لوازم جانبی موبایل

در گام پنجم:

تمیز کردن صفحه نمایش موبایل. بعد از این‌که گلس خود را حذف کردید؛ نوبت به تمیز کردن صفحه نمایش می‌رسد. برای تکمیل این مرحله با استفاده از یک پارچه میکروفیبر و مقداری الکل صفحه نمایش موبایل خود را تمیز کنید.

امیدواریم که آموزش کاربردی به شما کمک کند تا به جای دیگران خودتان گلس گوشی خودتان را تعویض کنید. در صورتی که در این زمینه سوال داشتید یا نیازمند راهنمایی بیشتر بودید؛ حتماً با مشاورین اکسسوری در تماس باشید. اکسسوری به عنوان اولین فروشگاه تخصصی گلس و محافظ نمایش موبایل مفتخر است که پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد.

انواع گلس و محافظ صفحه نمایش گوشی

✅ چگونه گلس موبایل خود را تعویض کنم؟

با استفاده از روش توضیح داده شده در این مقاله به راحتی گلس موبایل خود را جایگزین کنید.

✅ آیا تعویض گلس موبایل می‌تواند به موبایل یا صفحه آن آسیب بزند؟

در صورتی که از یک گوشه و به آرامی برداشته شود خیر. اما در صورتی که گلس شکسته باشد و در برداشتن آن دقت نشود بله. به صفحه موبایل شما آسیب خواهد زد.

✅ آیا گلس گوشی من باید تعویض شود؟

در صورتی که زیر آن دچار حباب و یا گلس دچار آسیب دیدگی شده باشد؛ بهترین کار تعویض آن است. برای این که بخواهید هرگونه جایگزینی با گلس های مقاوم تر مانند حرارتی انجام دهید، تعویض منطقی است.

✅ آیا گلس حرارتی هنگام تعویض گوشی شما را خراب می‌کند؟

بستگی به میزان آسیب دیدگی آن و مهارت و دقتی دارد که در هنگام تعویض آن به کار گرفته می‌شود.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.