بهترین پایه‌های نگهدارنده موبایل 2021

پایه نگهدارنده موبایل

بهترین پایه‌های نگهدارنده موبایل 2021

زمان مطالعه: 6 دقیقه

مقدمه

یک پایه نگهدارنده موبایل وسیله‌ای بسیار کاربردی برای دریافت تماس، دریافت نقشه صوتی برای مسیر یابی در طول جاده، استفاده از دستیار صوتی در طول جاده و.. است. اما معمولاً پایه نگهدارنده در مورد مدل‌های مختلف اتومبیل و گوشی‌های هوشمند متفاوت است. ما در این‌جا سعی کرده‌ایم بهترین نمونه‌های پایه نگهدارنده موبایل 2021 را برای شما گردآوری کنیم. امیدواریم که مطالب پست حاضر برای شما در خرید یک استند خوب بسیار مفید و راهگشا باشد.

کدام یک برای اتصال پایه نگهدارنده مناسب‌تر است؟ دریچه، داشبورد یا شیشه جلو ماشین؟

در دید اول ابتدا این سوأل ایجاد می‌شود که بر طبق نیاز و سلیقه کاربر کدام مکان برای قرار گرفتن گوشی موبایل شما می‌تواند مناسب باشد؟ در صورتی‌که اتومبیل شما دریچه استاندارد داشته باشد؛ بهترین مکان برای قرار گرفتن پایه نگهدارنده محل تهویه اتومبیل است. البته معمولاً دریچه‌های مدور برای انجام این کار زیاد مناسب نیست.

برای بررسی بهترین مدل‌های استند نگهدارنده موبایل تا پایان مقاله همراه ما باشید:

 حالت ارتجاعی بهتر است یا حالت مغناطیسی

بیش‌تر پایه‌های نگهدارنده موبایل یا دارای بازوهای فنری هستند یا پایه‌های مغناطیسی دارند. پایه‌های فنری قابلیت ارتجاعی بیش‌تری دارند و به‌راحتی به طرفین جابجا می‌شوند. در مقابل پایه‌های مغناطیسی نیاز دارند که یک صفحه فلزی به پشت آن متصل شود یا آن را بین تلفن و قاب آن بلغزانید. اگر چنان‌چه از شارژ بی‌سیم استفاده می‌کنید باید در مورد نحوه قرارگیری صفحه دقت کنید اگر صفحه روی سیم پیچ یا نزدیک آن باشد، تلفن شما نمی‌تواند شارژ شود.

پایه‌های شارژ بی‌سیم برخی مدل‌ها شارژ بی‌سیم QI هستند. این پایه‌ها از پورت DC وسیله نقلیه شما انرژی خود را تأمین می‌کنند؛ بنابراین در هربار سوار شدن به وسیله نقلیه نیاز به اتصال تلفن همراه خود ندارید.

مسأله سایز

بسیاری از پایه‌های تلفن‌همراه در اندازه مشخصی مونتاژ می‌شوند. قبل از خرید مطمئن شوید که پایه مورد نظر از تلفن همراه شما پشتیبانی می‌کند. در صورتی که پایه ارتجاعی باشد مطمئن شوید که به‌اندازه کافی پهن باشد تا بتواند تلفن همراه شما را نگهداری کند. در صورت داشتن پایه مغناطیسی نیز باید وزن مورد نظر را در نظر بگیرید.

با بهترین مدل‌ استندهای اتومبیل در سال 2021 با ما همراه باشید:

پایه نگهدارنده موبایل AINOPE

این پایه نگهدارنده بر روی دریچه تهویه نصب می‌شود. این پایه نگهدارنده موبایل بر روی اکثر دریچه‌های استاندارد نصب می‌شود و به‌راحتی می‌تواند تلفن‌هایی با صفحه نمایش 6.7 اینچ را ساپورت کند؛ حتی در صورتی‌که اندازه تلفن‌همراه بزرگ باشد. نگران نباشید تلفن خود را روی پایه قرار دهید در این حالت گیره‌ها به طور خودکار در جای خود قرار می‌گیرند. برای بلند کردن تلفن به‌راحتی روی دکمه پایین ضربه بزنید؛ در این صورت بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانید تلفن را از جای خود بلند کنید.

 

پایه نگهدارنده AINOPE

پایه نگهدارنده موبایل Aukey 360

این پایه یکی از موارد مقرون به‌صرفه و شیک است. در دید اول این پایه به‌نظر ارزان و پلاستیکی نمی‌رسد. این پایه یکی از موارد مغناطیسی است که بر روی پنجره یا داشبورد شما نصب می‌شود. این پایه یک بازوی قابل تنظیم و نوآورانه دارد که قابلیت چرخش 360 درجه را دارد.

 

پایه نگهدارنده Aukey

پایه نگهدارنده موبایل  Beam Electronics Universal

این پایه دارای براکت‌های پایینی برای پشتیبانی به‌همراه بازوهایی است که در جای خود فشار می‌دهید. این پایه یک محور 360 درجه دارد که به‌راحتی می‌توانید تلفن را به هر سمتی بچرخانید. هنگامی‌که قصد دارید تلفن را از جای خود بلند کنید؛ فقط باید روی دکمه آزاد سازی سریع فشار وارد کنید و تلفن را جدا کنید.

پایه نگهدارنده موبایل Beam Electronics Universal

پایه نگهدارنده مخصوص تهویه Belkin Premium  

این پایه نگهدارنده که به تهویه اتومبیل شما می‌چسبد 180 درجه چرخش دارد؛ بنابراین هنگام استفاده از GPS به‌راحتی می‌توانید آن را از حالت افقی به شکل عمودی درآورید.

پایه نگهدارنده مخصوص تهویه Belkin Premium

پایه نگهدارنده موبایلIOttie Easy One Touch 2

این پایه دارای یک پایه مکش با یک لایه نازک از ژل است که تقریباً می‌تواند به هر سطح یا بافتی بچسبد. این بازوی تلسکوپی تا 8.3 اینچ امتداد دارد. این پایه نگهدارنده موبایل تا 225 درجه می‌چرخد و قابلیت مشاهده تلفن‎‌همراه شما را از هر زاویه‌ای امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارای قابلیت شارژ بی‌سیم است؛ بنابراین نیازی به کابل جداگانه ندارد.

 

پایه نگهدارنده موبایلIOttie Easy One Touch 2

پایه نگهدارنده موبایل IOttie ITAP 2

این پایه یک پایه مغناطیسی است که به داشبورد اتومبیل متصل می‌شود. دارای یک پایه قدرتمند است که به داشبورد یا شیشه جلویی ماشین متصل می‌شود. از آن‌جا که دارای یک آهن‌ربای قوی به جای پایه استاندارد است شما باید یک برچسب فلزی یا صفحه فلزی را به تلفن‌همراه یا قاب تلفن خود متصل کنید.

 

پایه نگهدارنده موبایل IOttie ITAP 2

پایه بی‌سیم دارای شارژ سریع Kenu Airframe

محل قرارگیری این پایه نگهدارنده موبایل روی تهویه اتومبیل است. این پد شارژر و پایه نگهدارنده موبایل قابلیت تشخیص جسم خارجی را دارد. همچنین در شرایط گرم به‌سرعت خاموش می‌شود تا تلفن شما دچار گرمای بیش از اندازه نشود. این پد شارژر همراه با یک کابل USB.4 و همچنین شارژر اتومبیل 12 ولت DC با یک پورت USB اضافی برای افرادی که علاقه به شارژر تلفن خود در اتومبیل دارند؛ به‌کار می‌رود.

 

پایه بی‌سیم دارای شارژ سریع Kenu Airframe

پایه نگهدارنده اتومبیل Miracase

این پایه نگهدارنده یک پایه با یک گیره قفل‌دار است که بر روی تهویه نصب می‌شود. این پایه دارای یک هد چرخشی 360 درجه است. این پایه به شما این امکان را می‌دهد که به‌سرعت بین جهات افقی و عمودی جابجا شوید و زاویه شیب گوشی خود را تنظیم کنید.

 

پایه نگهدارنده اتومبیل Miracase

پایه نگهدارنده Scosche

این پایه با چسبی که درد به پنجره یا داشبورد شما متصل می‌شود. از آهن‌ربا برای نگه‌داشتن تلفن شما استفاده می‌کند. همچنین قابلیت چرخش در هر زاویه‌ای را دارد.

پایه نگهدارنده Scosche

پایه نگهدارنده موبایل TOPGO Cup

این پایه دارای یک پایه قابل تنظیم است. این پایه دارای جلد محافظی است که به‌اندازه کافی پهن است و می‌تواند تلفن‌های هوشمندی با عرض 3.54 اینچ را در خود جای دهد. البته در مورد باتری‌های ضخیم‌تر از 0.5 اینچ به‌خوبی کار نمی‌کند.

 

پایه نگهدارنده موبایل TOPGO Cup

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم در مورد بهترین پایه نگهدارنده اتومبیل در جهان صحبت کنیم. نصب تلفن در مکان مناسب اتومبیل شما فقط آغاز کار است. این در واقع افزودن یک فناوری مناسب به وسیله نقلیه شما است که  می‌تواند حس بسیار خوبی را هنگام استفاده برای شما ایجاد کند. همیشه داشتن پایه نگهدارنده موبایل یکی از جذاب‌ترین روش‌ها برای ارتقا دادن و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به اتومبیل شخصی شماست.

در حال حاضر غیر از موارد گفته شده برندهای مناسب دیگری نیز جهت استفاده در اتومبیل شخصی شما وجود دارد؛ که در عین سادگی سهل کننده بسیاری از کارها برای شماست. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت اکسسوری مدل‌های متفاوت لوازم جانبی و پایه‌های نگهدارنده موبایل را ملاحظه کنید. در صورت نیاز به پرسش یا راهنمایی بیشتر و همچنین طرح نظرات و پیشنهادات خود با ما در ارتباط باشید.

✅ بهترین برندهای پایه نگهدارنده موبایل در سال 2021 کدامند؟

پایه نگهدارنده Aniphone، Aukey، Beam Electronics Universal، Belkin، IOttie

✅ بهترین مکان برای قراردادن نگهدارنده گوشی موبایل در اتومبیل کجاست؟

داشبورد ماشین بهترین مکان برای قرارگرفتن پایه نگهدارنده شماست. با قرار دادن تلفن روی داشبورد به‌راحتی می‌توانید با تلفن همراه خود در تعامل باشید. بدون این‌که به نمای شیشه جلویی ماشین شما آسیب یا خللی وارد شود.

✅ آیا استفاده از پایه‌های مغناطیسی در اتومبیل خطرناک است یا برای تلفن شما ضرر دارد؟

در واقع خیر. در اکثر پایه‌های مغناطیسی از آهن‌رباهای کوچک استفاده می‌شود که به مدارها یا عملکرد گوشی شما آسیبی وارد نمی‌شود. بلندگوها، صفحه نمایش، GPS در برابر تداخلات مغنا طیسی غیر قابل نفوذ هستند.

✅ نگهدارنده تلفن را در کجای اتومبیل خود قرار دهم؟

اکثر افراد انتخاب می‌کنند که پایه نگهدارنده را در وسط اتومبیل خود جای دهند. در این حالت هم دسترسی به تلفن بسیار آسان است هم عملکرد تلفن و کابرد در این حالت بسیار عالی است.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.