سوالات متداول

سوالات متداول


برای تکمیل، تغییر یا انصراف سفارش تا پیش از مرحله ارسال، می‌توانید با همکاران بخش فروش تماس بگیرید و سفارش خود را تغییر دهید یا کنسل کنید. در صورت انصراف پس از ارسال به دلیل مغایرت و ایراد فنی، تمام مبلغ پرداختی به شما بازمی‌گردد. اما در صورت انصراف به دلیل غیرفنی، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و پس از بازگشت کالا ، مبلغ کالا به او عودت می‌گردد.
در صورت وجود هرگونه ایراد فیزیکی یا مغایرت با وب سایت ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، از طریق تماس تلفنی به بخش فروش  اطلاع رسانی شده و یا از طریق فرم تماس نسبت به ثبت مشکل و اطلاع رسانی اقدام نمایید.
بله، در حال حاضر جهت رفاه مشریان تهرانی امکان پرداخت درب منزل در تهران از طریق دستگاه های POS وجود دارد.
خیر ، هیچگونه محدودیتی در خرید بدون عضویت وجود ندارد ؛ اما به جهت پیگیری های بعدی و امکان ارتباط موثر و اطلاع رسانی های بعدی ، پیشنهاد می گردد تا نسبت به عضویت نیز اقدام بفرمایید.

روی گزینه "رمز خود را فراموش کرده‌ام" کلیک کنید ، لینک بازیابی رمز عبور برای آدرس ایمیلی که قبلا ثبت کرده اید ، ارسال می گردد و سپس می توانید نسبت به بازیابی رمزعبور اقدام نمایید.

بله، امکان پرداخت از طریق POS به صورت حضوری قبل از تحویل کالا برای مشتریان ساکن تهران فراهم است.

ثبت سفارش در هفت روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است که پردازش و ارسال مرسولات در روزهای کاری و در ساعات اداری انجام می‌شود.
شما می‌توانید از طریق شماره های تماس و یا فرم تماس با ما ، درخواست خود را ثبت نمایید.
بله، شما می‌توانید یک محصول و یا چند محصول مختلف را به صورت همزمان سفارش دهید.
خیر، پس از ثبت نهایی سفارش، حتی در صورت تغییر در قیمت محصول و هزینه ارسال، مبلغ اضافه‌تری از شما دریافت نخواهد شد.
ابتدا باید مطمئن شوید که مبلغ از حساب شما کسر شده است. اگر مبلغ در حساب بانک طرف قرارداد باقی بماند، نهایتا تا 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده می‌شود. اما اگر پس از ۷۲ ساعت مبلغ به حساب شما بازگشت داده نشد، با واحد فروش تماس حاصل نمایید و با اعلام کد رهگیری و شماره کارت، موضوع را پیگیری نمایید.

کلیه سفارشات ثبت شده بین 24 تا 72 ساعت کاری به مشتریان عزیز در سراسر کشور تحویل می گردد.مشتریان عزیز در تهران در صورت نیازمندی به تحویل در کمتر از 2 ساعت ، می توانند با بخش فروش تماس گرفته و درخواست تحویل فوری با پرداخت هزینه را ثبت نموده و کالاها را سریع تر دریافت نمایند. ارسال به کلیه شهرستان ها نیز از طریق پست پیشتاز و بین 1 الی 4 روز کاری انجام پذیر خواهد بود.