روش‌های ارسال سفارش

روش‌های ارسال سفارش


ارسال (ویژه شهر تهران):

کلیه سفارشات به مقصد شهر تهران از طریق پست پیشتاز ارسال شده و بین 24 تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش ، تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید. سفارشات ثبت شده پس از ساعات اداری در روز کاری بعد در پروسه ارسال قرار می گیرند. هزینه ارسال برای سفارش‌های کم‌تر از 200 هزار تومان، مبلغ ۱3 هزار تومان می باشد.

مشتریانی عزیز تهرانی که علاقه مند به دریافت سفارش خود در کمتر از ۲ ساعت می باشند ؛ نیاز است در زمان ثبت سفارش ، در قسمت توضیحات ، درخواست خود را مبنی بر دریافت از طریق پیک ذکر نموده و در مرحله انتخاب شیوه ارسال ، “پرداخت توسط مشتری به صورت پسکرایه در محل” را انتخاب نمایند. لازم به توضیح است در این روش نیاز است هزینه ارسال به صورت پسکرایه و جداگانه توسط مشتری عزیز به پیک مربوطه پرداخت گردد.


ارسال (ویژه سایر شهرستان‌ها):

کلیه مرسولات سایر شهرستان غیر از شهر تهران، از طریق پست پیشتاز ارسال شده و بین ۱ تا ۴ روز کاری پس از ثبت سفارش ، در سراسر کشور تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید. سفارشات ثبت شده پس از ساعات اداری در روز کاری بعد در پروسه ارسال قرار می گیرند. هزینه ارسال برای سفارش‌های کم‌تر از 200 هزار تومان، مبلغ  19 هزار تومان می باشد.